Batıkent 2.el eşya alan yerler

Batıkent’de ikinci el eşya alım satımı yapan Fatih Spot, elinizdeki bulunan eski ve kullanmadığınız 2.el eşyalarınızı atmak yerine satabilirsiniz ve bu eşyalardan bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın değerini hemen öğrenmek için yapmanız gerek tek şey Fatih Spotu aramak olacaktır. Eşyalarınızın değerini ücretsiz bir şekilde ekspertizini yapıp sizlere değerini söylüyoruz. İsterseniz whatsapp hattımızdan ikinci el eşya resimlerinizi atabilir anında fiyat alabilirsiniz. Anlaşmamız durumunda eşyalarınızı sizin istediğiniz gün ve saatlerde gelip yerinizden alıyoruz.

Sizde 2.el eşyalarınızı satmak istiyorsanız değerinden anında nakit alım yapan Fatih Spotu aramalısınız.

2.EL EŞYALARINIZ ANINDA NAKİT OLARAK ALINIR. HEMEN BİZİ ARAYARAK EŞYA SATABİLİRSİNİZ.

Batıkent ikinci el eşya alan yerler olarak aradığınızda bu işi yapan yüzlerce firma bulabilirsiniz. Ancak Fatih Spot eşyalarınızı değerinde, zamanında ve güvenilir bir şekilde alarak 2.el eşya sektörünün öncü firması olduğunu ve siz değerli müşterilerimizin mutlu müşteri yorumlarından anlayacaksınız.

Başlıca 2.el eşya kategorisinde aldığımız ürünleri sıralarsak;

2.el yatak odası

2.el mutfak takımı

2.el oturma grubu

2.el çocuk odası

2.el tv, beyaz eşya alımı

2.el salon takımı

2.el yemek odası

Spot eşyalar

Komple ev eşyalarınızı değerinden anında nakit olarak alıyoruz.

Batıkent ikinci el eşya alan yerler, Ankara’da üniversite eğitimi için yada çalışmak için gelen insanlar, iki, üç kişi bir araya gelip bir eve çıkmak istiyorlar. İşte tam bu noktada Batıkent ikinci el eşya alanlar olarak biz devreye giriyoruz. Bu evlerde temel ihtiyaç olarak bulunması zorunlu eşyalar vardır. Bu eşyaların yenilerini almak için hayli bütçeye ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple hem öğrencilerimiz hem de yeni işe girmiş insanlarımız ikinci el eşya satan yerlere giderek buralardan alışveriş yapıyorlar.

Üniversiteleri bittikten sonra 2.el eşyalarını satma ihtiyacı duyan gençlerimize de bu konuda yardımcı oluyoruz. 2.el eşyalarınızı anında nakit ödeme sistemi ile alarak ve en yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

2.EL EŞYA SATMAK İÇİN HEMEN ARA: 0535 823 79 24